Author: k***m
Date:
Review: It’s very good and very easy to use I recommend everyone to try this give me 👍
Color: Dark Grey
Price: 786kr
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2403079166193187 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 7530275 people said the quality is very good!
Author: k***m
Date:
Review: It’s very good and very easy to use I recommend everyone to try this give me 👍
Color: Dark Grey
Author: t***2
Date:
Review: Delivery perfect! Arrived pretty fast , and well packaged. I received the tablet 2 days ago , but i wanted to test the tablet first before i reviewed it. Absolutely lovely!!! Quality and battery life are better than i expected . Definitely worth it for the price !
Color: Dark Grey
Author: u***8
Date:
Review: Thanks for the quick delivery
Color: Pink
Author: k***6
Date:
Review: great tablet and case!
Color: Dark Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.